| Weight | 0.0051 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.428 × 0.428 × 2.301 in |
| MATERIAL | White Polypropylene (WP) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
C0-6WP
$0.50
Straight Coupler 3/8″ ID in White Polypropylene





