| Weight | 0.0008 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.188 × 0.188 × 1.06 in |
| MATERIAL | Acetal (AC) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE | 2 |
| HOSE BARB 2 | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE2 | 1.5 |
C2-1.5-200AC
$0.60
Reduction Coupler 1/8″ ID x 3/32″ ID in Acetal





