| Weight | 0.0014 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.235 × 0.235 × 1.25 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE | 2.5 |
| HOSE BARB 2 | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE2 | 1.5 |
| PFAS-Free | Yes |
C2.5-1.5-200NK7
$1.01
Reduction Coupler 5/32″ ID x 3/32″ ID in Natural Kynar 740





