| Weight | 0.0014 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.26 × 0.26 × 1.031 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE | 3 |
| HOSE BARB 2 | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE2 | 1.5 |
| PFAS-Free | Yes |
C3-1.5-200NK7
$1.09
Reduction Coupler 3/16″ x 3/32″ Barb Natural Kynar 740





