| Weight | 0.0036 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.66 in |
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| COLOR | Gray |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE2 | 2.5 |
C4-2.5PVDF
$1.08
Reduction Coupler 1/4″ ID x 5/32″ ID in Gray Kynar





