| Weight | 0.0029 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.61 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
C4-2GFBN
$0.62
Reduction Coupler 1/4″ ID x 1/8″ ID in Glass Filled Black Nylon





