| Weight | 0.0026 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.71 in |
| MATERIAL | Natural Nylon (NN) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE2 | 3 |
C4-3NN
$0.75
Reduction Coupler 1/4″ ID x 3/16″ ID in Natural Nylon





