| Weight | 0.0021 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.71 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE2 | 3 |
C4-3PP
$0.74
Reduction Coupler 1/4″ ID x 3/16″ ID in Non-Animal Derived Polypropylene





