| Weight | 0.0029 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.364 × 0.364 × 1.695 in |
| MATERIAL | Natural Nylon (NN) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
C5-2NN
$0.71
Reduction Coupler 5/16 to 1/8 Barb in Natural Nylon





