| Weight | 0.0027 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.364 × 0.364 × 1.762 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HOSE BARB 2 | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE2 | 3 |
| PFAS-Free | Yes |
C5-3NK7
$1.79
Reduction Coupler 5/16″ Barb x 3/16″ Barb in Natural Kynar





