| Weight | 0.0076 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.428 × 0.428 × 2.251 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HOSE BARB 2 | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE2 | 5 |
C6-5GFBN
$0.77
Reduction Coupler 3/8″ ID x 5/16″ ID in Glass Filled Black Nylon





