| Weight | 0.0008 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.707 × 0.207 × 0.707 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE | 2.5 |
| HOSE BARB 2 | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE2 | 2.5 |
L0-2.5BN
$0.53
Elbow 5/32″ Barb in Black Nylon





