| Weight | 0.0036 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.595 × 0.175 × 0.6 in |
| MATERIAL | 316L Stainless Steel (SS) |
| COLOR | Metallic |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE | 2 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
L0-2SS
$13.06
Elbow 1/8″ Barb in Stainless Steel
SKU: L0-2SS
Categories: ELBOW FITTINGS, Equal 90 Degree Elbows
Tags: 1/8", 2, 316L Stainless Steel (SS), 90 Degree, Elbow, Equal, Metallic
Please call (970) 667-2728 or email us to request this Material Documentation Package.





