| Weight | 0.0084 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.59 × 0.57 × 1.57 in |
| MATERIAL | Acetal (AC) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 8 Barb – 1/2" |
| SIZE | 8 |
| HOSE BARB 2 | 8 Barb – 1/2" |
| SIZE2 | 8 |
L0-8AC
$1.56
Elbow 1/2″ Barb in Acetal





