| Weight | 0.001 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.475 × 0.25 × 0.378 in |
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| UNIT | Each |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| HOSE BARB | 1 Barb – 1/16" |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| SIZE | 2 |
| HEX | .25" |
| THREAD | 10-32 TAPER |
L1032T-1-200PVDF
$0.99
Elbow 10-32 Taper x 1/16″ Barb in Gray PVDF





