| Weight | 0.001 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.58 × 0.25 × 0.68 in |
| MATERIAL | White Polypropylene (WP) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE | 2 |
| HEX | .25" |
| THREAD | 10-32 TAPER |
L1032T-2-200WP
$0.74
Elbow 10-32 Taper x 1/8″ Barb in White Polypropylene





