| Weight | 0.0441 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.954 × 1.132 × 1.803 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 10 Barb – 5/8" |
| SIZE | 10 |
| HEX | 1.132" |
| THREAD | 3/4" NPT |
L12-10PP
$1.02
Elbow 3/4″ NPT x 5/8″ Barb in Non-Animal Derived Polypropylene





