| Weight | 0.0372 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.099 × 1.132 × 2.035 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 12 Barb – 3/4" |
| SIZE | 12 |
| HEX | 1.132" |
| THREAD | 3/4" NPT |
L12-12GFBN
$1.53
Elbow 3/4″ NPT x 3/4″ Barb in Glass Filled Black Nylon





