| Weight | 0.0357 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.366 × 1.132 × 2.5 in |
| MATERIAL | White Polypropylene (WP) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 16 Barb – 1" |
| SIZE | 16 |
| HEX | 1.132" |
| THREAD | 3/4" NPT |
L12-16WP
$0.90
Elbow 3/4″ NPT x 1″ Barb in White Polypropylene





