| Weight | 0.0176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.814 × 1.132 × 1.57 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 8 Barb – 1/2" |
| SIZE | 8 |
| THREAD | 3/4" NPT |
L12-8PP
$1.01
Elbow 3/4″ NPT x 1/2″ Barb in Non-Animal Derived Polypropylene





