| Weight | 0.0046 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.054 × 0.441 × 0.68 in |
| MATERIAL | Acetal (AC) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE | 2 |
| HEX | 0.440" |
| THREAD | 1/8" NPT |
L2-2AC
$1.49
Elbow 1/8″ NPT x 1/8″ Barb in Acetal





