| Weight | 0.0041 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.221 × 0.44 × 1.24 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HEX | 0.440" |
| THREAD | 1/8" NPT |
L2-5PP
$0.71
Elbow 1/8″ NPT x 5/16″ Barb in Non-Animal Derived Polypropylene





