| Weight | 0.0058 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.286 × 0.44 × 1.335 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HEX | 0.440" |
| THREAD | 1/8" NPT |
L2-6BN
$0.74
Elbow 1/8″ NPT x 3/8″ Barb in Black Nylon





