| Weight | 0.0048 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.254 × 0.566 × 0.68 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE | 2 |
| HEX | 0.566" |
| THREAD | 1/4" NPT |
L4-2PP
$0.71
Threaded Elbow with 1/4″ NPT x 1/8″ Barb in Polypropylene





