| Weight | 0.0071 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.385 × 0.566 × 1.16 in |
| MATERIAL | White Nylon (WN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | 0.566" |
| THREAD | 1/4" NPT |
L4-4WN
$0.71
White Nylon Elbow 1/4″ NPT x 1/4″ ID





