| Weight | 0.011 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.424 × 0.566 × 1.24 in |
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| COLOR | Gray |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HEX | 0.566" |
| THREAD | 1/4" NPT |
L4-5PVDF
$1.71
Gray Kynar Elbow 1/4″ NPT x 5/16″ID




