| Weight | 0.0137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.572 × 0.88 × 1.16 in |
| MATERIAL | Natural Nylon (NN) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | 0.880" |
| THREAD | 1/2" NPT |
L8-4NN
$0.75
Natural Nylon Elbow 1/2″ NPT x 1/4″ID





