| Weight | 0.0173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.88 × 0.88 × 1.675 in |
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| COLOR | Gray |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HEX | 0.880" |
| THREAD | 1/2" NPT |
| THREAD 2 | 1/4" NPT |
RN8-4PVDF
$2.00
Conversion Nipple 1/2″ NPT x 1/4″ NPT in Gray Kynar




