| Dimensions | 1.584 × 0.3 × 1.96 in |
|---|---|
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | 1.132" |
| THREAD | 3/4" NPT |
T12-4GFBN
$1.43
Glass Filled Black Nylon Tee 3/4″ NPT 1/4″ Barb





