| Dimensions | 1.259 × 0.207 × 1.25 in |
|---|---|
| MATERIAL | White Nylon (WN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE | 2.5 |
| HEX | 0.566" |
| THREAD | 1/4" NPT |
T4-2.5WN
$0.71
White Nylon Tee 1/4″ NPT x 5/32″ Barb





