| Weight | 0.021 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.572 × 0.3 × 1.96 in |
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| COLOR | Gray |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | 0.880" |
| THREAD | 1/2" NPT |
T8-4PVDF
$2.45
Gray Kynar Tee 1/2″NTx1/4″ Barb




