| Weight | 0.0042 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.76 × 0.282 × 1.76 in |
| MATERIAL | White Polypropylene (WP) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE | 3 |
X0-3-200WP
$1.24
Cross 3/16″ Barb in White Polypropylene





