| Weight | 0.0068 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 0.3 × 2 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
X0-4GFBN
$2.29
Cross 1/4″ Barb in Glass Filled Black Nylon





