| Weight | 0.0071 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.75 × 0.75 × 2.48 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | .435" |
| THREAD | 1/4" NPSM |
| HOSE BARB 2 | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE2 | 4 |
| PFAS-Free | Yes |
BH4S-4-4NK7
$3.22
Bulkhead 1/4″ Straight Adapter 1/4″ ID x 1/4″ ID in Natural Kynar 740





