| Weight | 0.0013 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.26 × 0.26 × 0.931 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE | 3 |
| HOSE BARB 2 | 1 Barb – 1/16" |
| SIZE2 | 1 |
| PFAS-Free | Yes |
C3-1-200NK7
$0.99
Reduction Coupler 3/16″ x 1/16″ Barb Natural Kynar 740





