| Weight | 0.0011 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.248 × 0.248 × 1.3 in |
| MATERIAL | Medical Nylon (MN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 100 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | 1 Bag (100) |
| HOSE BARB | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE | 3 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
| CLEANROOM MANUFACTURED | Yes |
C3-2MN-QC
$1.40
Reduction Coupler 3/16″ Barb x 1/8″ Barb in Medical Nylon – Cleanroom Manufactured





