| Weight | 0.0029 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.25 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 1 Barb – 1/16" |
| SIZE2 | 1 |
| PFAS-Free | Yes |
C4-1-200NK7
$1.53
Reduction Coupler 1/4″ x 1/16″ Barb Natural Kynar 740





