| Weight | 0.0014 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.35 in |
| MATERIAL | White Polypropylene (WP) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE2 | 1.5 |
C4-1.5-200WP
$1.04
Reduction Coupler 1/4″ ID x 3/32″ ID in White Polypropylene





