| Weight | 0.0024 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.61 in |
| MATERIAL | Medical Nylon (MN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 100 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | 1 Bag (100) |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
| CLEANROOM MANUFACTURED | Yes |
C4-2MN-QC
$1.36
Reduction Coupler 1/4″ Barb x 1/8″ Barb in Medical Nylon – Cleanroom Manufactured





