| Weight | 0.0038 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3 × 0.3 × 1.71 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE2 | 3 |
| PFAS-Free | Yes |
C4-3NK7
$1.76
Reduction Coupler 1/4″ ID x 3/16″ ID in Natural Kynar 740





