| Weight | 0.0032 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.364 × 0.364 × 1.809 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HOSE BARB 2 | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE2 | 2.5 |
| PFAS-Free | Yes |
C5-2.5NK7
$1.79
Reduction Coupler 5/16″ ID x 5/32″ ID in Natural Kynar 740



