| Weight | 0.0051 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.364 × 0.364 × 1.695 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 100 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | 1 Bag (100) |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
| CLEANROOM MANUFACTURED | Yes |
C5-2PP-QC
$0.80
Reduction Coupler in 5/16 to 1/8 Barb Non Animal Derived Polypropylene





