| Weight | 0.0043 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.428 × 0.428 × 1.783 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
C6-2PP
$0.75
Reduction Coupler 3/8 x 1/8 in Animal Derivative Free Polypropylene





