| Weight | 0.0056 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.428 × 0.428 × 2.201 in |
| MATERIAL | Medical Nylon (MN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 100 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | 1 Bag (100) |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HOSE BARB 2 | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE2 | 4 |
| CLEANROOM MANUFACTURED | Yes |
C6-4MN-QC
$1.36
Reduction Coupler 3/8″ Barb x 1/4″ Barb in Medical Nylon – Cleanroom Manufactured





