| Weight | 0.0077 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.353 × 0.353 × 2.49 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 8 Barb – 1/2" |
| SIZE | 8 |
| HOSE BARB 2 | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE2 | 5 |
C8-5PP
$0.75
Reduction Coupler 1/2″ ID x 5/16″ ID in Non-Animal Derived Polypropylene





