| Weight | 0.0125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.35 × 0.35 × 2.54 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 8 Barb – 1/2" |
| SIZE | 8 |
| HOSE BARB 2 | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE2 | 6 |
C8-6BN
$0.71
Reduction Coupler 1/2″ ID x 3/8″ ID in Black Nylon





