| Weight | 0.0004 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.51 × 0.141 × 0.51 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE | 1.5 |
| HOSE BARB 2 | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE2 | 1.5 |
| PFAS-Free | Yes |
L0-1.5-200NK7
$1.02
Elbow 3/32″ Barb in Natural Kynar 740





