| Weight | 0.0131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.825 × 0.712 × 1.803 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 10 Barb – 5/8" |
| SIZE | 10 |
| HOSE BARB 2 | 10 Barb – 5/8" |
| SIZE2 | 10 |
L0-10PP
$0.80
Elbow 5/8″ Barb in Non-Animal Derived Polypropylene





