| Weight | 0.0227 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.05 × 0.843 × 2.035 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 12 Barb – 3/4" |
| SIZE | 12 |
| HOSE BARB 2 | 12 Barb – 3/4" |
| SIZE2 | 12 |
L0-12BN
$0.90
Elbow 3/4″ Barb in Black Nylon





