| Weight | 0.056 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.512 × 1.1 × 2.5 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 16 Barb – 1" |
| SIZE | 16 |
| HOSE BARB 2 | 16 Barb – 1" |
| SIZE2 | 16 |
L0-16BN
$1.36
Elbow 1″ Barb in Black Nylon





